Vydělávat se dá mnoha způsoby. Pokud máte vlastní blog nebo magazín, který je navštěvovaný, můžete si poměrně snadno přivydělat a to v případě, pokud se zapojíte do speciálního provizního systému - affiliate. Pokud budete snaživí, můžete si pomocí tohoto systému vydělat poměrně slušné částky.

Nejčastěji využívanou místností, ve které se nachází dekorace na stěnách jsou v současnosti obývací pokoje. Ty jsou dominantou každého interiéru a je třeba jejich designová dokonalost. K té přispívají dekorace na stěnách velkou měrou. Dekorace na stěnách mohou být využity prakticky po celé místnosti, pokud jsou vhodně zvoleny. Ovšem i zde je místo, které je pro dekorace využíváno nejvíce. Jedná se o prostor nad sedací soupravou.

Samozřejmě - každé dítko je jiné. Má v oblibě různé pohádkové či seriálové hrdiny, užívá si jiné koníčky, co dítě to také obliba jiné barvy. Přesto existují tři jednoduché zásady, kterými byste se měli při zařizování dětského pokoje držet. Pokud ano, vytvoříte vašemu dítěti místnost plnou energie a příjemné i inspirativní atmosféry. Jak na to si ukážeme s pomocí příkladů z eshopu MT nábytek.

Nejste si jistí  volbou barvy samolepky? Máte pochybnosti, zda se vybraná barva samolepky hodí k barvě stěny? Pro kombinace jednotlivých barev se vžila určitá pravidla, která vám přiblížíme v článku.

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Záleží na vašich požadavcích a obrázek u článku je myšlen s nadsázkou :-) V žádném případě není našim cílem odsuzovat hotové samolepky, které mají své místo na trhu. Čtěte dále a dozvíte se základní rozdíly mezi samolepkami na zeď na míru a těmi koupenými v obchodě.

Zajímá vás z jakého materiálu a jak se samolepky vyrábí? Jste na správném místě. Popíšeme vám jednotlivé fólie, jejich vlastnosti a barevnou škálu. Na závěr se můžete těšit i na krátkou video ukázku výroby samolepky na zeď.