Samolepky na zeď

Pro snadnější výběr jsme samolepky na stěnu rozdělili do několika kategorií

Příroda

Přineste si přírodu domů! Bez zalévání a s nulovými nároky na prostor. Elegantní křivky mohou vdechnout život vašim stěnám. Nechte si na zdi vyrůst strom či květinu v jedinečném souznění přírody s uměním. Všechny motivy jsou nabízeny v rozmanitých velikostech - vybere si každý.

Děti

Potěšte své ratolesti a zkrášlete pro ně často tak všední a obyčejnou věc, jako je stěna. Jsou to právě děti, kdo si samolepky s veselými a barevnými motivy zamiluje nejvíce. Pro děti to není pouhá ozdoba, ale krásná hračka, která zútulní jejich pokojík a vytvoří pro ně příjemné prostředí.

Zvířata

Zvířata jsou snad tím nejvděčnějším momentem. Některé jsou majestátní, jiná naopak roztomilá, ale všechny jsou krásná. Přesně takové je zachycují naše samolepky. Dejte na své zdi prostor tvorům, které často vídáme jen v divočině nebo v zoo. Získejte tichého a nenáročného společníka.

Abstraktní

Nechte se unést do světa bez zjevného smyslu formy. Abstrakce je vyjádřením hluboké a divoké lidské představivosti, kterou dále stimuluje. Abstraktní samolepka dráždí smysly, přitahuje naši pozornost, snažíme se rozkrýt její tajemství, ač to není dost dobře možné. Zaujme návštěvy a nepřestane bavit.

Sport

Kategorie pro všechny milovníky sportu ať již aktivního nebo pasivního doma u televize. Od decentního motivu až po sportovce v životní velikosti! A nezapomínejte, sportovní motivy potěší i vaše děti a třeba jim připomenou, že ještě lepší než samolepka je skutečný míč.

Nápisy

Dejte si nad postel slova, která skvěle nastartují váš den. Ozdobili byste rádi stěny svého domu nápisem? Bojíte se, že zkazíte nátěr? Není nic snazšího než si pořídit samolepku s nápisem. Vyberte si ten, který je vašemu vkusu nejbližší. Moudré myšlenky nebo vtipné hlášky můžete mít vždy na očích.

Doprava

Nemůžete bez vůně benzínu a pocitu rychlosti existovat ani mezi čtyřmi stěnami? Ozdobte je samolepkami automobilů, motorek a dalších vozidel. Bude se vám zdát, že se stěny pokoje dávají do pohybu. Přestaňte se trápit tím, že garáž je daleko. Motivy jsou dostupné v různých barvách.

Ostatní

Svět se nedá vždy přesné zaškatulkovat. Umění taktéž ne. Všechny samolepky bez zjevného zařazení se dostávají sem, čímž vzniká nejrůznorodější a nejzajímavější kategorie plná nápadů a podařených experimentů. Musíte se připravit na cokoliv, i na hypnotizující podobiznu Marilyna Masona.